Trys tauragiškių medaliai iškovoti Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate

2020 metų lapkričio 17-21 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto sporto rūmų salėje vyko šių metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas. Šiame čempionate dėl medalių varžėsi 70 boksininkų ir boksininkių. Tauragės sportininkai šiame čempionate iškovojo vieną pirmąją ir dvi antrąsias vietas. Šalies čempione svorio kategorijoje iki 57 kg. tapo Paulina Lazdauskaitė, antrąją vietą toje pačioje kategorijoje iškovojo Rugilė Altaravičiutė.

2019 metų geriausios Lietuvos boksininkės, tauragiškės Ivetos Lešinskytės kovoje su praėjusių metų Europos jaunimo merginų čempione Gabriele Stonkute iš Kauno, teisėjai minimaliu skirtumu 3:2 pergalę skyrė kaunietei. Iveta Lešinskytė šiame čempionate liko antra ir iškovojo sidabro medalį.

Tauragės komandą turėjo atstovauti ir du boksininkai, Edvardas Kutujevas, bei Dainius Jokimaitis, tačiau vienas dėl paskirtos saviizoliacijos, o kitas dėl neseniai patirtos traumos negalėjo vykti į čempionatą. Iš vyrų taip pat buvo tikimasi bent vieno medalio.

Trenerio E. Kutujevo teigimu, nelabai sklandžiai klostėsi ir Ivetos Lešinskytės pasiruošimas šiam čempionatui. Dėl COVID 19 epidemijos protrūkio Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotame pėstininkų batalione, kuriame tarnauja I. Lešinskytė, ji privalėjo periodiškai būti batalione o po kovinio budėjimo saviizoliuotis. Dėl šios priežasties mūsų sportininkė negalėjo dalyvauti pilnaverčiame treniruočių procese beveik 2 mėnesius, kas trenerio vertinimu ir buvo pagrindinė priežastis, neleidusi jai tinkamai pasiruošti pagrindinėms metų varžyboms. Tačiau vertinant bendrai Ivetos Lešinskytės pasirodymą, sportininkės treneris vertina labai gerai. Pagrindinis tikslas dabar ruoštis olimpinių žaidynių atrankos turnyrui ir kovoti dėl kelialapio į Tokiją.