Tauragės krepšinio diena 2019

Kaip jau tapo įprasta, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Tauragės krepšinio bendruomenė paminėjo sportiškai. Kovo 11 dieną į Bastilijos sporto kompleksą rinkosi būrys sportininkų ir palaikymo komandos. Jau tapo tradiciją, kad šią dieną Tauragėje švenčiama Tauragės krepšinio diena, kurios metu dėl Nepriklausomybės taurės susitinka dvi stipriausios ekipos, o žaidėjai taip pat varžosi įvairiuose konkursuose.

Šiemet šventė formato nekeitė, bet šiek tiek prasiplėtė. Pirmosios į kovą, dėl III vietos, stojo „Senvagės” ir „SC-2002” komandos. Geriau startavę „senvagiškiai” viduryje kėlinio sustojo, kas leido jauniesiems varžovams pasivyti ir net persverti rezultatą prieš antrąjį. Tuomet „Senvagė” suintensyvino gynybą, o patys gana sėkmingai puldami praktiškai per 10 minučių išsprendė rungtynių baigtį – „SM 2002” – „Senvagė” 58:75 (14:13 6:21 18:22 20:19).
Naudingiausi žaidėjai: K. Mikašauskas („SM 2002”) ir J. Lukoševičius („Senvagė”).

„Senvagė”

Pasibaigus rungtynėms dėl trečiosios vietos ir prieš finalo dvikovą, vyko šokėjų pasirodymai, Įgūdžių ir Snaiperio konkursai.
Įgūdžių konkurse startavo 16 dalyvių, kurie burtų keliu išsiskirstė į poras ir minuso sistema kovojo dėl geriausiojo vardo. Finale susikovė du „Žaibo” krepšinio mokyklos auklėtiniai, o sėkmingiau pasirodė ir pagrindinį prizą laimėjo S. Buivydas („Žaibas”).

S. Buivydas

Snaiperio konkurse taip pat startavo 16 dalyvių. Pusfinalyje geriausiai pasirodė E. Grikšas („Rimkaus ūkis”) ir T. Paulauskas („Senvagė”). Pastarasis viso konkurso metu demonstravo stabilumą ir finale surinkęs 20 taškų šventė pergalę.

T. Paulauskas

Po šių konkursų startavo pagrindinis šventės akcentas – finalinės Nepriklausomybės taurės rungtynės tarp „Rimkaus ūkio” ir „Lumpėnų” komandų.
Gausesnę sudėtį surinkusi „Rimkaus ūkio” komanda geriau startavo rungtynėse, laimėję pirmąjį ir antrąjį ketvirčius pirmavo rungtynėse 45:30 ir galėjo atrodyti, kad baigtis aiški, tačiau lumpėniškiai taip lengvai finale nusileisti tikrai neketino. M. Šikšniaus vedami jie per 3 kėlinį sumažino atsilikimą iki 6 taškų, o per paskutines 10 minučių pilnai sugrįžo į kovą dėl taurės. Tolygiau pasiskirstę rungtynių krūvį ir puikiai tritaškius pataikę, „Rimkaus ūkis” sugebėjo išlaikyti sukauptą persvarą ir iškovojo pergalę, bei 2019 metų Nepriklausomybės taurę.
Naudingiausi žaidėjai: M. Šikšnius („Lumpėnai”) ir A. Bartašius („Rimkaus ūkis”).

„Rimkaus ūkis”

Šventės rengėjai dėkojo dalyviams ir rėmėjams, pasidžiaugė pavykusia švente ir atsisveikino iki sekančių metų šventės.

Nuotraukas iš renginio rasite skiltyje „Galerija”.