Tauragės Sporto centro rankininkai grįžo iš tarptautinio turnyro Prahoje

Velykinę savaitę Tauragės sporto centro rankininkai praleido Čekijos sostinėje Prahoje, kur dalyvavo viename didžiausių rankinio turnyrų Europoje. Šiais metais vykusiame turnyre dalyvavo net  685 Europos komandos, varžybos vyko 48 sporto salėse.

Tauragiškiai varžėsi gausiausioje  U15 amžiaus grupėje, vien tik šioje grupėje dalyvavo  120 komandų iš visos Europos. Visos dalyvių komandos buvo suskirstytos į pogrupius po 6 komandas. Tauragiškiai varžėsi su:  Noevling (Danija), TJ Sokol Úvaly (Čekija) , OV Helsingborg (Švedija), Házená Rokycany (Čekija) , TuS Fürstenfeldbruck II (Vokietija) komandomis.

Pogrypyje tauragiškiai įveikė varžovus iš Vokietijos, Švedijos, paskutinėmis minutėmis nusileido Danijos komandai bei pralaimėjo čekams. Pirmąsias tris vietas pogrupyje užėmusios komandos iškovojo teisę žaisti atkrintamosiose dėl patekimo į finalą. Tauragiškiai užėmę trečiąją vietą vėlesniame etape susitiko su Panevėžio atstovais ir Vyber Olksh (Čekija) rankininkais, pastarieji tapo ir turnyro nugalėtojais. Abejas rungtynes tauragiškiai pralaimėjo. Komandos trenerė Inga Jurienė svarsto, jog pralaimėjimams didelę įtaką turėjo tai, jog komandai teko verstis be savo traumuotų lyderių. Trenerė Inga Jurienė dėkoja vaikų tėveliams už palaikymą ir pasitikėjimą, o pasirodymą turnyre vertina kaip pakankamai gerą, pasak trenerės, tokie turnyrai leidžia vaikams pamatyti Europos rankinį, įgyti patirties, kuri turėtų praversti čia, Lietuvoje, kaunantis dėl patekimo į finalinį ketvertą.

Trenerę  džiugina tai, jog net trys komandos žaidėjai, Henrikas Eskis, Gediminas Tverskis ir Ginas Gramba, pateko į rezultatyviausių turnyro žaidėjų šimtuką. Turnyro organizatorių pagyrų sulaukė ir komandos vartininkas Matas Jonušaitis, Matas patikimai gynė koamndos vartus, įdomu dar ir tai, jog dėl pašalinimų iš aišktės taip pat du Tauragės rankininkai pateko į šimtuką, tai – Titas Markevičius ir Džiugas Mačiulis.

Per balandžio mėnesį vaikinų komanda išsiaiškins su kuo teks kautis dėl patekimo Lietuvos jaunučių čempionato finalinį ketvertą.