Plaukimo žvaigždžių dienoje dalyvavo ir tauragiškiai

2024-03-02 d. Kauno Žalgirio plaukimo baseine vyko plaukimo varžybos „Žvaigždžių diena 2024”, kuriuose pirmą kartą dalyvavo ir Tauragės baseino vaikų komanda.

Komandoje buvo 12 sportininkų, kurie varžėsi 36 plaukimo rungtyse.

Pačių mažiausiųjų plaukimuose dalyvavo 4 vaikučiai: pati mažiausia šioje komandoje Patricija Martinkutė laimėjo bronzos medalį plaukdama kojomis su lenta 50 m., toje pačioje rungtyje Lukrecija Martinkutė buvo 5, Motiejus Dičmonas buvo 16. Perkūnas Tamulynas plaukdamas 50 m. laisvu stiliumi buvo 45 tarp 50 varžovų.

Vyresniųjų grupėje varžėsi Aleksandra Martinkutė geriausiai nuplaukusi 50 m. nuotolį laisvu stiliumi ir užėmusi 29 vietą tarp 77 varžovų, Augustas Preikšaitis šioje rungtyje buvo 66, iš viso šioje rungtyje dalyvavo 91 sportininkas. Emilijus Petrovas geriausiai nuplaukė 50 m. nugara (38 vieta). Vyriausiųjų grupėje varžėsi 5 sportininkai: Otilija Martinkutė geriausiai nuplaukė 50 m. krūtine (12 vieta), Ana Kylytė 100 m. laisvu stiliumi (10 vieta), Jokūbas Ambroza 50 m. nugara (17 vieta), Benas Galickas toje pačioje rungtyje užėmė 15 vietą., Ignas Jurkevičius plaukdamas 100 m. laisvu stiliumi užėmė 71 vietą tarp 82 dalyvių.