Nojus Tenikaitis – jaunučių mišraus dvejeto čempionas

Spalio 3-4 dienomis Tauragėje, ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninis badmintono čempionatas. Dėl čempionų vardo veržėsi net 23 berniukai ir 27 mergaitės iš dešimties šalies miestų. Tauragės sporto centro badmintonininkas Nojus Tenikaitis laimėjo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Pirmiausia vyko mišrių dvejetų varžybos. N. Tenikaitis žaidė poroje su vilniete J. Šalnaite, kurią treniruoja tauragiškis, Nojaus trenerio J. Šilerio buvęs auklėtinis Ramūnas Stapušaitis. Tai buvo puikus jaunųjų badmintonininkų tandemas. Jie laimėjo visus keturis susitikimus ir iškovojo Lietuvos jaunučių čempionų taures.

Berniukų dvejetų varžybose N. Tenikaitis su partneriu iš vilniaus D. Leonovič pralaimėjimą patyrė tik finale, ir turėjo tenkintis sidabro medaliais.
Vienetų varžybose N. Tenikaitis be pralaimėjimo pasiekė pusfinalį. Deja, į finalą nepateko, nes būsimam šalies jaunučių čempionui iš Vilniaus pralaimėjo 11:21, 14:21. Kovoje dėl bronzos medalio tauragiškis nugalėjo 21:8, 21:18 kaunietį K. Sakalauską.

Vienuolikos metų tauragiškiai Paulius Alijošius ir Jogaila Altaravičius, šiose varžybose laimėję po vieną susitikimų, tarp 23 žaidėjų pasidalino 13-14 vietomis.

J. Šilerio nuotraukoje: badmintonininkas N. Tenikaitis laimėjo čempiono taurę ir trijų spalvų medalius.