Įteikti Tauragės metų sporto apdovanojimai

Sausio 4 d. vakare vykusiose Tauragės metų sporto apdovanojimuose, buvo įvertinti, bei apdovanoti geriausi 2018 metų sporto visuomenės nariai. Šventėje sportininkus sveikino garbingi svečiai. Geriausiems prizus įteikė legendinis disko metikas, pasaulio čempionas – Virgilijus Alekna.

Renginyje apdovanoti perspektyviausi jaunieji sportininkai: V. Paulauskaitė (badmintonas), I. Ūksas ir M. Bučnys (boksas), E. Petrauskaitė ir N. Penikas (futbolas), U. Laurinskytė ir F. Balšaitis (imtynės), D. Sergėjevas, V. Petraitis ir D. Laucius (visi krepšinis), G. Mankutė (bėgimas), M. Visockytė (l. atletika), J. Vilimaitė, A. Zemeckis, A. Bliūdžius ir K. Ščelis (visi rankinis), D. Dulaitis (sambo), N. Viliušis (šachmatai) ir M. Juodikis (tinklinis).
Taip pat padėkos buvo įteiktos treneriams, kurie išugdė Olimpinėse žaidynėse dalyvavusius Tauragės atletus. Badmintonininkės Akvilės Stapušaitytės pirmajam treneriui Jonui Šileriui ir imtynininkų Venckaičių treneriui Jonui Sabučiui. Už nuopelnus sportui padėkota Donatui Simaičiui, kuris buvo Tauragės graikų–romėnų imtynių rungties pradininkas.

Pagrindinėse apdovanojimų kategorijose netrūko puikių pergalių ir gerai visiems žinomų pavardžių. Čia nugalėtojus rinko komisija ir balsavusieji internetu.

Pirmasis prizą atsiėmė, „Metų veteranu“ pripažintas Petras Rakauskas – Pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionas.
Geriausiu „Metų sporto renginiu“ pripažintas Lietuvos autokroso čempionato etapas.
„Metų jaunojo talento“ statulėlė įteikta Jomantei Vilimaitei – Lietuvos vaikų rankinio čempionato nugalėtojai.
„Metų žaidėjo“ nominacijoje nugalėjo futbolininkas Ernestas Šetkus, atstovaujantis Lietuvos futbolo rinktinei.
„Metų žaidėja“ pripažinta futbolininkė Vestina Neverdauskaitė. Mergina 2018 metų buvo išrinkta geriausia Lietuvos moterų futbolo lygos gynėja.
„Metų komandos“ apdovanojimas atiteko krepšinio klubui „Fortūna-Agava“. Ekipa pernai iškovojo trečiąją vietą Regionų krepšinio lygos B divizione, o šiemet rungtyniauja aukštesniame A divizione.
„Metų sporto klubo“ vardo 2018 metais nusipelnė „Taurris“.
„Metų pasiekimo“ rungtyje pergalę nuskynė Julius Optas, tapęs Pasaulio svarsčių kilnojimo prizininku.
„Metų pergalė“ skirta Faustui Bartkui (MMA). Kovotojas tapo Baltijos šalių čempionu.
„Metų trenerio“ nominacijoje nebe pirmą kartą geriausiu pripažintas badmintono klubo „Volanas“ treneris – Jonas Šileris.
Be didelės konkurencijos, geriausiu Tauragės „Metų sportininku“ tapo Rokas Baciuška, kuris 2018m perrašė Lietuvos automobilių sporto istoriją, tapęs Europos ralio kroso čempionu. Lenktynininkui metų pabaigoje, už Lietuvos vardo garsinimą užsienyje, Vilniuje buvo įteiktas „Metų vairo“ apdovanojimas.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis padėkojo ir pagrindiniams visų sporto šakų rėmėjams. Padėkos skirtos Žydrūnui Bendikui, Virginijui Jokūbauskui, Laurynui Jaručiui, Vytautui Gedminui, Linui Grigalavičiui, UAB „Vitlaima“, UAB „Televizijos komunikacijos“ vadovui Vilmantui Liorančui. Žiniasklaidos atstovams – „Tauragės žinios“ ir „Tauragės kurjeris“.
Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas pasidžiaugė, kad pasiekimų skaičius kasmet auga, o Tauragės vardas garsinamas sportininkų ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje.