Iš Vilniaus parsivežė 21 medalį

Lapkričio 24 dieną Vilniuje vyko Lietuvos daugkartinio badmintono čempiono, Pekino ir Londono olimpinių žaidynių dalyvio Kestučio Navicko įkurtos Badmintono akademijos organizuotos badmintono varžybos, skirtos 7-17 metų amžiaus sportininkams tobulėti. Dalyvavo 74 šalies badmintonininkai. Tarp jų – 14 Tauragės sporto centre ugdomų sportininkų. Net 12 tauragiškių į namus parsivežė 21 iškovotą medalį: septynis – I, keturis – II ir dešimt – III vietos. Dalyviai rungtyniavo suskirstyti į U-9, U-11, U-13 ir U-17 amžiaus grupes. Kaip sekėsi tauragiškiams? U-9 grupėje jų atstovų nebuvo. U- 11 grupėje žaidusi Amanda Vaišvilaitė užėmė antrąją vietą, o Nojus Tenikaitis ir vienetų, ir berniukų dvejetų varžybose tenkinosi trečiosiomis vietomis. U-13 grupėje Dominyka Nargailaitė ir A. Vaišvilaitė mergaičių dvejetų varžybose iškovojo trečiąją vietą. Rokas Dargis berniukų dvejetų kovose su partneriu iš Panevėžio laimėjo pirmąją vietą. U-17 grupėje kovėsi 10 tauragiškių. Vaikinų vienetų varžybose stipriausi buvo Dovas Genys, Rokas Jokubaitis ir Dainoras Gudavičius. Jie laimėjo atitinkamai pirmąją, antrąją ir trečiąją vietas. Tarp merginų Viltė Paulauskaitė liko trečia. Vaikinų dvejetų varžybose D. Gudavičius ir R. Jokubaitis užėmė pirmąją, pirmus metus besitreniruojantys broliai dvyniai Julius ir Vilius Bartušiai – trečią vietas. Merginų dvejetų kovose stipriausia buvo Viltės Paulauskaitės ir K. Navicko akademijos sportininkės S. Golubickaitės pora. Mišrių dvejetų dvikovose pirmi buvo D. Gudavičius ir V. Paulauskaitė, antri – R. Jokubaitis ir Vykintė Trakšelytė, treti – D. Genys ir Gabija Jurkevičiūtė.

Nuotraukoje: tauragiškiai badmintonininkai varžyboms K. Navicko akademijoje pasibaigus.