Čempionate Tauragės sporto centro futbolininkai žygiuoja pergalingai

Samsung Galaxy Watch futbolo čempionate dalyvauja trys sporto centro futbolo komandos (U9,U11, U12), visas tris komandas treniruoja SC treneris Tomas Rimas.

Čempionate jau sužaistos 6 rungtynės (U11 ir U12), kuriose tauragiškiai iš viso yra patyrę tik 2 pralaimėjimus, abu kartus skirtingo amžiaus komandoms (U11 ir U9) nepavyko įveikti Telšių „Džiugo“ futbolininkų.

Penkerias rungtynes yra sužaidusi U9 komanda. Samsung Galaxy Watch LVL U9 Vakarų regiono A grupėje Tauragės sporto centro futbolininkai yra iškovoję 3 pergales, patyrę vieną pralaimėjimą prieš jau minėtus telšiškius ir vienas rungtynes sužaidę lygiosiomis .  Penkias pergales savo sąskaitoje turi ir U11 komanda, U12 čempionate žaidžianti komanda Samsung Galaxy Watch futbolo čempionate žygiuoja be pralaimėjimų. Jau spalio 24 dieną Tauragės Vytauto stadione vyks U12 čempionato rungtynės: U12 čempionate susitiks Tauragės sporto centro futbolininkai su Telšių „Džiugo“ atstovais, o jau rytoj (spalio 20 d.) U9 čempionate rungtynes žais Tauragės SC ir Gargždų „Banga“.