Baigėsi  Samsung Galaxy Watch Lietuvos futbolo čempionato pirmasis ratas

Tauragės sporto centro futbolo trenerio Tomo Rimo auklėtiniai baigė pirmąjį Samsung Galaxy Watch Lietuvos čempionato ratą. Čempionate dalyvauja trys Tauragės sporto centro komandos (U9,U11,U12). Po pirmojo rato, pasak futbolininkų trenerio Tomo Rimo, rezultatai yra neblogi. Geriausiai čempionate pasirodė  U12 berniukų komanda, kuri iš viso žaidė 7 rungtynes ir visose jose iškovojo pergales. U11 amžiaus grupėje žaidžianti berniukų komanda čempionate yra iškovojusi 5 pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą prieš bendraamžius iš Telšių, o patys jauniausi, žaidžiantys U9 čempionate po pirmojo rato savo sąskaitoje turi 4 pergales, 1 pralaimėjimą ir 1 lygiąsias. Antrasis čempionato ratas startuos balandžio mėnesį.

Kol čempionate – pertrauka, futbolininkai neleidžia laiko veltui, berniukų komandos dalyvauja įvairiuoseturnyruose visoje Lietuvoje. Vienas iš paskutiniųjų turnyrų spalio pabaigoje vyko Kaune, kur dalyvavo 2013 m. gim. berniukų komanda. Turnyre Tauragės futbolininkai iškovojo 4 pergales ir užėmė pirmąją vietą. Vaikų futbolo treneris Tomas Rimas pabrėžia tokių turnyrų naudą vaikams, pirmiausiai, pasak trenerio, vaikai įgauna žaidybinės patirties, jie tobulėja, turnyrų metu į aikštelę gali išbėgti ir nesenai prie komandos prisijungę futbolininkai. Čempionato pertraukos metu treneris Tomas Rimas planuoja ir Tauragėje surengti keletą turnyrų įvairaus amžiaus berniukų futbolo komandoms.