Badmintonininkams – septynios Žemaitijos taurės

Šiuos sportinius metus pergalėmis baigė Tauragės sporto centro badmintonininkai. Gruodžio 14 dieną ,,Modulio‘‘ sporto salėje vykusiose Žemaitijos taurės IV (paskutinio) turo  badmintono varžybose iki 13 metų amžiaus grupėje jie laimėjo keturis pirmosios ir du trečiosios vietų medalius, o iki 17 metų  grupėje – po vieną aukso ir sidabro medalį.

U-13 grupėje tarp berniukų stipriausias buvo Tauragės badmintonininkas Nojus Tenikaitis – jis laimėjo tris aukso medalius: vienetų, su tauragiškiu Pauliu Alijošiu – dvejetų ir su kelmiške A. Peleckyte – mišrių dvejetų varžybose.

Berniukų dvejetų varžybose tauragiškiai Augustas Dikšaitis ir Jogaila Altaravičius užėmė trečiąją vietą, jiems įteikti bronzos medaliai.

U-17 grupėje taip pat puikiai žaidė tauragiškiai. Dovas Genys laimėjo pirmąją vietą, Dainoras Gudavičius – antrąją.

Taurės varžybų bendrai įskaitai buvo imami trijuose turuose pasiekti geriausi rezultatai. U-13 grupėje trimis taurėmis apdovanotas N. Tenikaitis. Jis pirmąsias vietas užėmė vieneto, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose.

U-17 grupėje trys taurės įteiktos D. Geniui – už aukščiausius rezultatus vienetų, vaikinų dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose. Vaikinų dvejetų taurė įteikta ir D. Genio partneriui D. Gudavičiui.  Nuotraukoje: badmintono treneris J. Šileris su Žemaitijos taurės laimėtojais ir prizininkais (iš kairės) A. Dikšaičiu, P. Alijošiu, N. Tenikaičiu, (tupi) D. Geniu ir D. Gudavičiu.