Badmintonininkams – penkios šalies taurės

Lapkričio 23 dieną Tauragėje vyko Lietuvos taurės ketvirto (paskutinio) etapo badmintono varžybos. D, C ir B jaunių grupėse kovėsi net 125 badmintonininkai iš 11 šalies miestų. Tauragės sporto centro ugdytiniai apdovanoti dviem pirmosios vietos ir keturiais trečiosios vietos diplomais.

Lietuvos taurės – Tauragės sporto centre ugdomų badmintonininkų (iš kairės) D. Gudavičiaus, D. Genio, P. Alijošiaus, T. Tenikaičio ir P. Sutkaičio rankose. (Jono Šilerio nuot.)

Dj grupėje kovojo 23 vaikinai ir 30 merginų. Tarailių progimnazijos moksleivis Titas Tenikaitis užėmė trečiąją vietą. ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos moksleivė Dominyka Norgailaitė turėjo tenkintis 13-ąja vieta. T. Tenikaitis ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos ketvirtokas Paulius Alijošius dvejetų varžybose iškovojo trečiąją vietą.
Cj grupėje Tarailių progimnazijos penktokas Nojus Tenikaitis tarp 26 berniukų liko septintas. Bj grupėje rungtyniavęs ,,Versmės‘‘ gimnazijos gimnazistas Dovas Genys laimėjo trečiąją vietą. Vaikinų dvejetų finale D. Genys ir Žalgirių gimnazijos moksleivis Deinoras Gudavičius 21:16, 21:18 nugalėjo trečio etapo finale, kuris prieš mėnesį vyko  Kelmėje, juos nuskriaudusius vilnietį D. Pakšį ir kretingiškį M. Mackevičių.

Susumavus trijuose turuose pasiektus geriausius rezultatus, paaiškėjo, kad tauragiškiai iškovojo penkias Lietuvos taures. Titui Tenikaičiui, Pauliui Alijošiui, Pijui Sutkaičiui (paskutiniame etape nerungtyniavo, bet gerų rezultatų buvo pasiekęs ankstesniuose turuose), Dovui Geniui ir Deinorui Gudavičiui jas įteikė Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas.